Blog

Blog

5 tipů pro koupelnu

20.09.2022

Přinášíme novou nepravidelnou rubriku „5 tipů pro“. V ní se podíváme na různé části domu a nabídneme několik možností, jak si svoje bydlení zútulnit. Dnes se zaměříme na koupelnu.

Katalogový dům vs. Dům na klíč

07.09.2022

Zajištěné finance, vlastní pozemek, touha bydlet ve vlastním. To je ideální kombinace pro zahájení stavby. Stavby vlastního snu, zázemí, jistoty, bydlení. Stavby svého domu. Ale jakého?

Jaké v dnešní době zvolit vytápění domu?

23.08.2022

V dnešní turbulentní době vysoké inflace, drahých energií, hůře dostupných stavebních materiálů a celkové společenské nejistoty vystupuje na povrch mnohem výraznější potřeba promyslet ekonomické aspekty bydlení. Víte, jaké vybrat topení pro váš dům?

Aktuálně z našich staveb #3

22.04.2022

Nejnovějším přírůstkem našich staveb je výstavba rodinného domu ve Výšovicích. Jak si na ní počínáme a jak jsou na tom aktuálně ostatní projekty?

Aktuálně z našich staveb #2

25.02.2022

Posledních pár měsíců věnujeme pozornost výstavbě tří developerských projektů. Dva máme v obci Křelov-Břuchotín a třetí v Medlovicích u Vyškova. Jak si projekty vedou?

O projektu: Rodinné domy Křelov

18.01.2022

Slavíme! Prozatím náš největší projekt sklízí úspěchy. Třicet rodinných domů prodáno během deseti měsíců. Jak se ale zrodil nápad na tak velký projekt a co všechno předcházelo jeho realizaci?

Aktuálně z našich staveb

24.09.2021

Práce na stavbách nás zkrátka baví. Ať už jde o projektování, zpracovávání klientských změn, konzultace nebo naceňování zakázek, práce v terénu je vždy dobré zpestření.

Na Křelově finišujeme

22.08.2021

V malebné vesničce 5 minut od Olomouce s nádherným prostředím a poklidnou přírodou, v posledním roce vyrostlo 7 rodinných domů. Jak ve zkratce probíhal průběh výstavby?

Není terasa jako terasa

10.07.2021

Trávíte doma hodně času? Využijte tento čas strávený doma smysluplně. Sezóna využívání venkovního obývacího pokoje je v plném proudu.

Co je u našich typových domů nového?

12.02.2021

Od roku 2019 jsme do naší nabídky zařadili celkem 20 typových domů. Během té doby se nám od vás dostávalo hodně zpětné vazby a dotazů. Sesbírali jsme jich dost natolik, abychom je pro vás všechny doplnili do našeho online katalogu na webu.

Křelov: Noví majitelé už se těší na stěhování

10.12.2020

Už jistě víte, že v obci Křelov-Břuchotín již probíhá výstavba rodinných domů pro naše klienty. Klidná obec se nachází nedaleko Olomouce. Domy jsou dispozicí 4+kk s plochou pozemku od 606 m2 do 881 m2. Všechny domy mají vyhrazené parkování na dvě auta.

Výstavba Oznice: Jedeme jako draci

08.11.2020

Jedeme jako draci. V srpnu 2020 jsme zahájili výstavbu rodinného domu pro našeho klienta v Oznicích u Valašského Meziříčí. Vše jde pěkně podle plánu - základová deska, vyzdění stěn.

Spustili jsme prodej projektu Rodinné domy Křelov

01.10.2020

Obec Křelov - Břuchotín leží na severozápadním okraji olomoucké aglomerace a má přibližně 1800 obyvatel. Velkou výhodou místa je výborné napojení na město Olomouc, díky dálničnímu přivaděči směrem od Mohelnice, který je cca 1 km od obce.

Stavět s firmou nebo svépomocí? - Podcast FND Stavby

01.07.2020

V tomto díle se podíváme na zajímavé téma, jestli stavět svépomocí nebo s firmou. Probereme možnosti a další služby které nabízíme klientovi - od hledání pozemku, vyřízení všech žádostí a dalších nutností pro výstabu, výběr vhodného domu atd...

Loděnice do patra, Křelov do počtu

18.06.2020

V Křelově jsme úspěšně zahájili výstavbu dalším zájemcům a pokračujeme v budování příjezdové cesty a kanalizace. Klienti se tak můžou těšit na úplně novou a krásnou ulici, plnou velmi příjemných sousedů. Navíc toho prostoru na pozemcích budou mít tolik, že by se tam vešly i 3 bazény.

Loděnice u Pohořelic - Hrubá stavba zahájena

01.05.2020

Výstavba rodinných domků pokračuje podle plánu a dostala se do fáze hrubé stavby. Jak můžete vidět na dokumentaci, počasí nám přeje a my tak můžeme pokračovat bez větších kompikací. Jak většina z vás ví, hrubá stavba jde vcelku od ruky a za pár dní máme hotovo. Rodinné domky už se těší na nové majitele.