Více informací

Mám pozemek a chci stavět

Více informací

Mám pozemek a chci stavět

Najdeme vysněný dům pro váš pozemek

Máte stavební pozemek, chtěli byste postavit dům, ale nevíte kde a jak začít? Obraťte se na nás a zajistíme pro vás komplexní službu.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Máme dlouholeté zkušenosti s projektováním, plánováním a realizací výstavby rodinných domů.

Pro naše klienty jsme schopni prověřit všechny faktory ovlivňující cenu i rychlost stavby domu.

Zpracujeme pro vás projekt včetně cenového rozpočtu a vyřídíme všechna povolení pro výstavbu, kterou sami zrealizujeme.

Jak to probíhá v praxi?

Pro začátek postačí se s námi zkontaktovat, ať už e-mailem, telefonicky nebo přes náš kontaktní formulář. Následně se domluvíme na nezávaznou schůzku, kterou můžeme uskutečnit v naší kanceláři v Brně. Vyslechneme si vaše představy, na základě kterých vám doporučíme vhodný typ domu nebo navrhneme projekt individuální.

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE

Na základě všech obdržených informací získáme konkrétnější představu o vašem budoucím domě. Na výběr budete mít z několika desítek našich typových katalogových domů nebo si můžete zvolit individuálním řešení.

Než se ale pustíme do projektování a samotné výstavby, kompletně prověříme váš stavební pozemek. Zejména se zaměříme na to, pro který typ domu je pozemek vhodný, zda jsou nějaká omezení daná územním plánem, probereme vaše přání (zda-li chcete typ domu přízemní či vícepatrový, garáž, terasu a všechny ostatní technické podrobnosti) aj.

VÝBĚR VHODNÉHO DOMU A URČENÍ CENY

U našeho typového katalogového domu víme jeho přesnou cenu a dokážeme odhadnout i sumu za případné klientské změny. Tato varianta vychází výhodněji a může se rychleji začít s výstavbou.


U individuálního řešení se cena výstavby odvíjí až podle vypracovaného projektu. Ten získáme tak, že se potkáme na vašem pozemku rovnou i s naším projektantem a prověříme situaci na místě (dopravní obslužnost, překážky pro výstavbu, napojení na sítě atd.). Následně provedeme nacenění projekčních prací a zašleme vám finální cenovou nabídku s vysvětlením, co vše daná cenová nabídka obsahuje. Obvykle tato cena bývá vyšší než u volby katalogového domu a se samotnou výstavbou se začíná později.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY

Jakmile máme jasno, jaký dům budeme stavět a za kolik, vyřídíme administrativu s úřady, financování i realizaci samotnou. Snažíme se dělat servis na klíč tak, ať u nás máte co největší komfort. 

Co všechno může obsahovat představební příprava: měření radonu, geodetické zaměření, provedení inženýrsko-geologického průzkumu, stavební výkresy a technické zprávy, osazení na pozemek, přípojky sítí vč. inženýringu (tj. komunikace s úřady a správci sítí) až po vyřízení stavebního povolení.

Tím se minimalizují další vícenáklady a starosti. Po vyřízení potřebných povolení začíná výstavba, kterou realizujeme do 12 měsíců od počátku výstavby.

Proč jít do toho? Protože...

  • Děláme servis na klíč
  • Získáte cenovou nabídku na projekt
  • Vám postavíme vysněný dům
  • Zajistíme komplexní službu

Toto řešení kombinuje produkty: