Více informací

FND Design

Více informací

FND Design

Intérierové studio

Nechcete typizovaný interiér? Toužíte po tom odlišit se od ostatních a mít originální design interieru, navržený Vám a Vaší nemovitosti přesně na míru?

Představujeme vám FND Design, naše interiérové studio, které vám pomůže převést sny do reality.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Naše FND Designové studio pro vás zpracuje kompletní návrh interiéru. Je jedno jestli se bude jednat o koupelnu, jídelnu, nebo třeba celý dům. 

Připravíme pro vás nejen realistické vizualizace, ale i výkresy s rozvržením všech prvků tak, aby nebylo třeba do stavby později zasahovat a vše bylo předem pro realizaci interiéru připraveno.

Výsledkem bude komplexní paré projektové dokumantace v elektronické i tištěné podobě, obsahující vizualizace všech místností, celkový plán rozmístění nábytku, svítidel, vypínačů a zásuvek, nákresy nábytku na míru a kladečský plán obkladů. Vše doplní katalogy vybraného nábytku, svítidel a sanity včetně cen a cenových kalkulací od našich dodavatelů.

 

Služby FND designového studia

Návrh dispozice

Jak ideálně v plánovaném prostoru rozmístit nábytek a jednotlivé designové prvky? Vždy se nabízí vice variant řešení, my je s Vámi projdeme a společně vybereme tu nejlepší.

 

A jak to udělat, aby za skříní nebyla jediná zásuvka? Návrh dispozice počítá nejen s rozmístěním nábytku a dekorací, ale také s pozicemi vypínačů, zásuvek a svítidel tak, aby vše bylo přístupné a maximálně využitelné. 

 

V případě, že si objednáte návrh interieru ve fázi hrubé stavby, navrhneme prvky elektroinstalace Vašemu interiéru na míru. Dům přizpůsobíme vaší představě a ne naopak.

Schématické výkresy nábytku

Kolik úložného prostoru nakonec budeme mít v kuchyni, obýváku nebo v ložnici, když je vybavíme vyladěným nábytkem na míru? 

Vleze se nám tam ještě taneční parket, nový šatník i dětská postýlka? Nebo už nebudeme mít místo ani na psí pelíšek?

Na tyto otázky odpovídají schématické nákresy nábytku s přesným rozvržením vnitřního vybavení i otevírání dvířek. Díky nim získáte kompletní představu nejen o samotné vizualizaci, ale také o funkci a rozložení v prostoru.

 

Kladečský plán obkladů

Že tato položka na našem seznamu zní jako jazykolam? Možná, ale díky plánu obkladů nenarazíte!

Obklady jsou bezesporu jednou z nejdůležitějších interiérových položek a je jedno jestli se jedná o dlažbu nebo obklady ve vaší koupelně či kuchyni. Vše musí plnit nejen dekorativní účel, ale především splňovat nejpřísnější požadavky na kvalitu. Pomůžeme vám s výběrem materiálu, dodáme aktuální cenu i nejlepšího dodavatele.

 

3D vizualizace, katalog nábytku, svítidel a sanity

Abyste si Váš vysněný interiér mohli nejen dobře prohlédnout a představit, ale mohli si také důkladně projít všechny detaily vybavení, obdržíte od nás kromě realistických 3D vizualizaci také katalogy, které budou obsahovat všechny položky na seznamu vašich přání.

Dlažby, obklady, sanitu. Nábytek, svítidla a další vybavení. Typy, rozměry, barevnost a v neposlední řadě ceny. Seznam dodavatelů je samozřejmostí, stejně jako cenové nabídky a zadání výroby našim dodavatelům. O vše se postaráme až do nejmenších detailů. Vy se už jen nastěhujete…

Proč jít do toho? Protože...

...toužíte po svém vlastním dokonalém interiéru, který Vám splní všechna Vaše přání.

Obraťte se na nás, potkáme se na nezávazné schůzce, dáme si kávu nebo čaj, a probereme všechny detaily.

My pak uvedme vaše sny o vlastním bydlení ve skutečnost.

 

Toto řešení kombinuje produkty: