Blog

Blog

Co je u našich typových domů nového?

12.02.2021

Od roku 2019 jsme do naší nabídky zařadili celkem 20 typových domů. Během té doby se nám od vás dostávalo hodně zpětné vazby a dotazů. Sesbírali jsme jich dost natolik, abychom je pro vás všechny doplnili do našeho online katalogu na webu.

Křelov: Noví majitelé už se těší na stěhování

10.12.2020

Už jistě víte, že v obci Křelov-Břuchotín již probíhá výstavba rodinných domů pro naše klienty. Klidná obec se nachází nedaleko Olomouce. Domy jsou dispozicí 4+kk s plochou pozemku od 606 m2 do 881 m2. Všechny domy mají vyhrazené parkování na dvě auta.

Výstavba Oznice: Jedeme jako draci

08.11.2020

Jedeme jako draci. V srpnu 2020 jsme zahájili výstavbu rodinného domu pro našeho klienta v Oznicích u Valašského Meziříčí. Vše jde pěkně podle plánu - základová deska, vyzdění stěn.

Spustili jsme prodej projektu Rodinné domy Křelov

01.10.2020

Obec Křelov - Břuchotín leží na severozápadním okraji olomoucké aglomerace a má přibližně 1800 obyvatel. Velkou výhodou místa je výborné napojení na město Olomouc, díky dálničnímu přivaděči směrem od Mohelnice, který je cca 1 km od obce.

Stavět s firmou nebo svépomocí? - Podcast FND Stavby

01.07.2020

V tomto díle se podíváme na zajímavé téma, jestli stavět svépomocí nebo s firmou. Probereme možnosti a další služby které nabízíme klientovi - od hledání pozemku, vyřízení všech žádostí a dalších nutností pro výstabu, výběr vhodného domu atd...

Loděnice do patra, Křelov do počtu

18.06.2020

V Křelově jsme úspěšně zahájili výstavbu dalším zájemcům a pokračujeme v budování příjezdové cesty a kanalizace. Klienti se tak můžou těšit na úplně novou a krásnou ulici, plnou velmi příjemných sousedů. Navíc toho prostoru na pozemcích budou mít tolik, že by se tam vešly i 3 bazény.

Loděnice u Pohořelic - Hrubá stavba zahájena

01.05.2020

Výstavba rodinných domků pokračuje podle plánu a dostala se do fáze hrubé stavby. Jak můžete vidět na dokumentaci, počasí nám přeje a my tak můžeme pokračovat bez větších kompikací. Jak většina z vás ví, hrubá stavba jde vcelku od ruky a za pár dní máme hotovo. Rodinné domky už se těší na nové majitele.