Rozhovor s Patrikem Legutem pro TV Architect

Rozhovor s Patrikem Legutem pro TV Architect

Jednatel naší společnosti Patrik Legut se stal koncem června hostem pořadu pro TV Architect v Brně, podívejte se na celý rozhovor, nebo přečtěte si přepis níže.

Skupina FND je společnost zaměřující se především na stavby rodinných domů na klíč. Společnost se ale nezabývá jen stavbou domů a developmentem, v portfoliu nabízených služeb najdeme i realitní kancelář, finanční služby a půjčovnu aut. V rámci developerských projektů má FND zkušenost jak se stavbou malých domů, tak s budováním celých ulic a městských čtvrtí.

Jedná se o největší projekt společnosti. Jedná se o výstavbu nedaleko Olomouce v atraktivní lokalitě. „V první lokalitě Břuchotín I. dokončujeme 11 domů. Z druhé strany vesnice máme Břuchotín II., zde je 30 domů s garážemi, v místech řešíme kompletně i nové příjezdové cesty a ulice,“ říká Patrik Legut ze společnosti FND Stavby.

Medlovice a Skalka u Kyjova

Medlovice je menší developerský projekt. Zahrnuje 4 rodinné domy o velikosti 4+kk a pozemky 700 m2. „Výstavba dvou rodinných domů v obci Skalka u Kyjova je taktéž menší projekt, který momentálně připravujeme. Domy půjdou teprve do prodeje,“ říká Patrik Legut.

„V FND připravujeme spoustu novinek včetně dvou velkých projektů. Chceme se orientovat více na nájemní bydlení, snažíme se také prostřednictvím našeho finančního řešení pomoci lidem se splátkami hypoték. Do budoucna chceme tvořit projekty jako bytovky či individuální stavby, na které budou moci lidé dosáhnout v rámci nájemného. Snažíme se připravovat i vše potřebné, abychom podpořili elektromobilitu a budeme se snažit naše projekty vybavovat úsporným řešením, jako je fotovoltaika či tepelná čerpadla. Lidem pomůžeme řešit i dotace,“ dodává Patrik Legut.

 

Zdroj: TV Architect (https://www.tvarchitect.com/video/tv-architect-predstavuje-patrik-legut-fnd-stavby/)