blog

Představujeme nové typové domy #2

FND stavby 09.06.2022

Představujeme nové typové domy #2

Představujeme druhou část našich typových domů.

Tento typ rodinných domů vám ušetří čas, který můžete věnovat jiným přípravám, třeba plánování interiéru. Díky virtuální prohlídce, kterou chystáme, bude představa vašeho budoucího bydlení mnohem snadnější. 

Pojďme se podívat na našich dalších pět typových domů.

Dům Kristýna, 3+kk, 58,3 m2

Rodinný dům Kristýna je dispozičně dokonale rozdělený na noční část, denní část a sociální zázemí. V obývacím pokoji je velké francouzské okno, díky kterému získáte krásný výhled a snadný přístup rovnou na zahradu. Skvělým bonusem je také samostatná spíž, která náleží ke kuchyni.

 

VÍCE O DOMU

Dům Adéla, 3+kk, 69,5 m2

Adéla se velikostí užitné plochy řadí mezi naše největší domy s dispozicí 3+kk. Velmi pěkný moderní dům nabídne velkorysý obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, kterému dominuje francouzské okno směřující do zahrady. Prostřední část domu je věnována sociálnímu a technickému zázemí, které zároveň dům dělí na denní a noční část.

VÍCE O DOMU

Dům Pedro, 4+kk/2+kk, 91,2 m2 a 42,5 m2

Pedro vícegenerační rodinný dům. Nabízí dva oddělené prostory pro bydlení se samostatnými vchody, a to v dispozicích 4+kk pro větší rodinu a 2+kk pro menší rodinu nebo pár. Každý „byt“ má koupelnu s WC, obývací a kuchyňskou část a samostatné neprůchozí pokoje (pokoj). Každý byt má svůj prostor a dostatek soukromí, zároveň ale neztratíte kontakt a jste si nablízku.

VÍCE O DOMU

Dům Leo, 5+kk+garáž, 151,5 m2

Leo s tvarem do písmene „eL“. Pětipokojový dům nabídne vysoký standard v podobě dvou koupelen s WC, šatny, technické místnosti a garáže. Obývací a kuchyňská část jsou částečně odděleny příčkou. Každá zóna tak má vymezený prostor, ale zároveň neztratíte kontakt.

VÍCE O DOMU

Dům Patrik, 5+kk+dvougaráž, 201,7 m2

Luxusní rodinný dům Patrik 5+kk, je největším klenotem našich typových domů. Jeho dominantami jsou dvě velké terasy v patře, kdy jedna z nich zároveň tvoří částečné zastřešení přízemní, třetí terasy. Dům má nadstandardně tři koupelny, technickou místnost, spíž a dvougaráž.

VÍCE O DOMU

 

Autor: FND Stavby

Blog

benefits backgound
BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Připravíme projekt, zajistíme financování a postaráme se o výstavbu.


Vy žijte

KVALITA

KVALITA

Kvalitní materiály od cihly přes tašky po poslední dlaždičku.


Vlka se bát nemusíte

VARIABILITA

VARIABILITA

Široký výběr katalogových domů, ale klidně vám vytvoříme vlastní projekt.


Vybere si každý

RYCHLOST

RYCHLOST

Cihlové domy stavíme ve vysoké kvalitě a přitom rychle.


Hotovo do roka a do dne

INDIVIDUALITA

INDIVIDUALITA

S našim designovým studiem máte interiér na míru v ceně.


Bydlete podle sebe