Do nabídky zařazujeme nový projekt Skalka

Do nabídky zařazujeme nový projekt Skalka

Přicházíme s novým projektem na výstavbu dvou rodinných domů, konkrétně v obci Skalka u Kyjova. Jak nové domky budou vypadat a co vše zahrnuje jejich cena?

Jedná se o první odhalený katalogový domek pro 2021/2022. Dvoupatrový dům o dispozici 4+kk s garáží je vhodný do proluky jako řadový dům. Před garáží má vyhrazeno další parkovací stání. 

Domy budou obsahovat kvalitní standardy, tj. dveře, okna, podlahové krytiny, obklady, sanitární zařízení (vana, sprchový kout, WC, 2x umyvadlo), elektrické podlahové vytápění a terasu o výměře 12 m2. V ceně projektu není zahrnuta pouze kuchyňská linka a svítidla. Vybavení kuchyně vč. velmi kvalitních spotřebičů lze na objednávku udělat dle vizualizace za zvýhodněnou cenu.

V domech je velmi dobře rozdělena noční a denní část zaručující spoustu klidu a pohody. Součástí projektu je i pozemek o celkové výměře 500 m2, který je v naší nabídce velmi příjemným standardem.

Skalka je klidná obec 9 km od Kyjova, cca 10 minut autem. 15 minut autem je to do Bzence. Pokud nevlastníte auto, je vám k dispozici autobusová linka č. 666 z Kyjova do Osvětiman. Z Kyjova je přímé železniční spojení s Brnem. Obcí vede silnice III/4227 z Ježova do Vřesovic.

K nastěhování v roce 2022.

ZOBRAZIT NABÍDKU

Autor: FND Stavby